FOTD: 1.03.13

While I was getting ready today, I thought why not snap a few pictures of my makeup. Products used will be listed below. I decided to go a bit out of my usual comfort zone (natural brown-taupe colors) and reached for a lilac and a dark mossy green.
Kui end täna valmis panin, mõtlesin kiiruga ka paar pilti oma silmameigist teha. Üritasin ka veidi tavapärasest rutiinist välja astuda ning sirutasin tavaliste pruunikate toonide asemel käe hoopis helelilla ja samblarohelise järele.


FACE
Maxfactor Facefinity foundation
Topshop blush in Flush
NYX Eyebrow Cake Powder in Ash/Taupe 
EYES
Avon Eyeshadow Base
Makeup Store Microshadow in Parfait Amour
Makeup Store Microshadow in Plateau
LIPS
Maybelline Color Sensational Popstick in 070 Orange Crush
Lumene Wild Rose lipgloss in 22

I’m very pleased with how these colors work together.

Jäin väga rahule sellega, kuidas need värvid omavahel silmal mängivad.

Happy March!

Liina13 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Kaunis nagu alati :)

  Mis toon Sa Maxfactor Facefinity jumestuskreemil oled ja mis toon mõnes teises nt True Match'il või Healthy Mix'il oled?

  1. Aitäh! (:

   Ausaltöeldes ma ei teagi mis toon ma Facefinity puhul olen. Segan kokku kahte väga äärmuslikku tooni: Warm Almond ja Golden, millest üks on väga hele ja teine üsna üsna tume. Healthy Mix peaks mul praegu olema 52 ma arvan.. Muidugi ma 100% kindel pole.

  2. Selle pärast ma neid teisi küsisin, et mul oleks poes lihtsam Facefinity't valida, aga kui Sa kokku segad, siis ei aita see mind väga :D

 2. Vàga armas ja lilla lauvärv ning punased huuled ei ole tavaline kombinatsioon, aga jättes lilla suhteliselt neutraalseks sobib väga ilusti :)

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: