Suveidüll.

Oleks aeg vist kirjutada. Veetsime mõõõõnusat aega Pärnus. Iga õhtu käisime rannas tsillimas, päeval grillisime või olime rannas (üllatus üllatus).

Tegime mitu kord Triibu Grilli ja no ütleme nii, et kuradi hea pekk oli! Nina põles ära ainult. Reedel minnes sain endale ühe tibukese juurde. Homme lähen teen ühele tüdrukule proovimeiki, siis sellest on palju kasu.

Videokaamera oli ka kenasti kaasas, aga põhiline mis me filmisime, oli see, kuidas me sõitsime Pärnus ja natuke Tallinnas ka ning Pärnus filmisime kutsusid. Ühes kohas jäi peale, kus ma solvukas olin, aga see oli naljakas.

Reedeõhtune meik ka siia juurde. See oli nii armas, kuidas Grit tuli vaatas kuidas ma tegin seda ja siis ütles “Sa oled nii ilus, Sul pole meiki vaja ju!” Ja selle kohta ütles ta, et mul on päikeseloojang silmades (:

Hellushetked meil väiksega.

Ah no ta ongi selline jube suur ja kuri koer. Tasub karta. (Keidi eriti :D)

Jaa, ta on ka kuri nagu näha.

Miilustasime Vallikäärus.

Pikka juttu ei viitsi teha, ma olin täna 11h tööl ja enamus sellest ajast üksi. Nüüd tuli natuke häid uudiseid ja see teeb tuju natuke heaks. Homme nagu mainisin, siis proovimeik ja siis saab näha, mis me veel ette võtame. (:

Pai!

L.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: