Tähistamised.

Eile tulid mõned külalised ja no minu jaoks kõige naljakam oli, kui pakkusin üht teravat suupistet. Kellel hakkasid pisarad voolama, kes niisama pool tundi näost õhetas. Ära tuli ju proovida. Järgmine kord samas tean, et paprikaga on see igal juhul kindlam minek. Kook loomulikult läks nii, et ei saanud arugi. Ilmselgelt siis peab veel tegema.

Tüdrukud küsisid retsepti ja siis naersime seal. Vanaks hakkame jääma – vahetame juba koogiretsepte. Tohutult armas oli näha/kuulda, kuidas tegelikult pannakse nii pajlu tähele, mida sa vahepeal jutu sisse mainid ning kui hästi see meelde jääb. Kinkides ning jutus oli seda eriti hästi näha. Niiet ka suur aitäh sellise tähelepanelikkuse eest!

Meie eileõhtune meiginurk õega. Enne kui külalised tulid, tegime veits girl-time’i ja sättisime end mõnusalt valmis.

Õe silmameigi toonid sobisid tema enda silmavärvi ja jumega superhästi kokku. Ma sattusin igatahes täielikku vaimustusse sellest.

Enda peal katsetasin niisama miljon tooni. Sain üsna mitu komplimenti ka, seega päris mööda ei läinudki!

Tegime tüdrukutega palju pilte ka eile õhtul, aga ainus, mis reaalselt normaalne jäi, oli see. Ma tean, et Sandra lööb mu maha selle eest kindlasti, aga mul ükskõik! Sel aastal saime vähemalt oma normaalse pildi kätte. Eelmine aasta tegime pilte ühe inimese “auks”, millest ühtegi ei tohtinud avalikustada. Seekord vähemalt minu silmis saime oma pildi kätte.

Kinkide eest ütleks ka veel uuesti aitäh! Supermõnusad olid ja absoluutselt kõigiga võis rahule jääda.

Täna tulevad veel mõned sugulased sünnipäeva tähistama ja pisike Miia on minu kaas-staar. Joel kahjuks läks nüüd 2ks nädalaks ära, seega mul laiutab siin suur üksindus. Aga kell saigi nüüd üheksa, võib hakata sättima ja ema juurde minema hakata. Kuuest saadik üleval olnud, oodanud, et aeg mööduks. Nüüd siis lõpuks võib asjad kokku pakkida ja minna.

Kõigile teile tänasesse sombusesse ilma palju palju päikest ja mina lähen veel oma viimast selleaastast sünnipäevapidu pidama!

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: