Randomness

Mul on suur kirjutamise isu, aga mul lihtsalt pole ideid. Niiiiiet ma räägin siis suvalistest erinevatest asjadest.

Kogemata jäin pliidist liiga kauaks eemale ja suitsuandur hakkas kisendama. Ehmusin nii ära, et hakkasin täitsa värisema.

Tänane meik oli täiesti loomulik silm, ilma lauvärvita ning imeilus erk tumeroosa huulepulk. Linnar tuli tere ütlema ja tundus, et ta kas ehmus sellest toonist väga ära, või ei julgenud 100% välja näidata, et talle see ei meeldi. Minule meeldis, niiet mul ükskõik.

Rimmel – In Vogue (038) pildil punakam, kui päriselus.

Eile hakkasin lugema Lauren Conradi esimest romaani LA Candy. So far so good. Või nagu. See on ilmselt selline täiega rannakas (lähed randa ja loed seal). Leheküljed lähevad kiiresti ja raamat on ruttu läbi. Ülikergesti seeditav ja lihtne. Kes inglise keelega nii sina peal pole, siis ilmselt pole see raamat neile. Ülejäänud 3 tema raamatut on mul ka olemas.

Mulle meeldib, millised ta raamatud välja näevad. 

Paar päeva olen hammaste valgendusega ka tegelenud, vaikselt hakkab juba paistma. Üksindust ka just oluliselt ei naudi. Eile öösel olin esimest korda täitsa üksi ja tuleb tõdeda, et ma kella 2ni ei julgenud arvutit käest panna ning magada. Lõpuks sai õnneks uni must võitu, seega ma lihtsalt kustusin ära.

Tööl on homme hommikul kl8 inventuur. Oh joy! Täna käisin lõunal mis oli rather awkward, aga vähemalt oli tulemuseks uus lõhn minu lõhnakogusse. Nüüdseks kuulub sinna 5 lõhna. Tööga seoses kuulsin huvitavat uudist mis võib tulevikus mind tihedalt puudutada. Saab näha! Eile sain töölt lilled, sest tiimi pesamuna sai eelmine nädal vanemaks.

Tädipoja elukaaslane, tegi mulle meeletult armsa kingi sünnipäevaks. 4 paari kõrvarõngaid + 1 üksik pikk kõrvarõngas, Hello Kitty rannalina ning ilmselt heegeldatud sõrmedeta kindad, millest mul pilti pole. Eelmine aasta tegi ta mulle kübara, mida ma pole küll jõudnud kodust väljas kanda, kuid mis on nii ilus. Kõik teeb ta täitsa ise. Üldse on ta nii armas ja südamlik inimene. Tore on sellist inimest oma peres omada (:

Homme saan oma kalli Sannuga kokku, mis tähendab, et ma saan oma ELFi asjad kätte. Woop woop.

Praeguseks siis vast kõik.

Pai!

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: