Jõulud vol2 (haul)

Täna olid omamoodi jõulud vol 2. Sain täna oma E.L.F.-i tellimuse kätte lõpuks. Tegelikult hullult kaua ei läinudki aega – 12. esitasin tellimuse ning 23. oli pakk juba Eestis postkontoris.

Väike õnnejunn oma pakikesega.

Iga samm oli vaja jäädvustada ju :D

Palju ma ei tellinud, alustuseks vaid kolm asja. Põsepuna, peiteka ning jumestuskreemi pintsli. Niipalju kui ma kiirelt jõudsin pilgu peale heita ning käed käiku lasta, olen ma küll rahul. Ehk tuleb varsti jälle kas mõni sooduskood või saab tasuta postituse, siis tellib jälle midagi.

Pakitud on küll üsna kenasti. Oma hinna kohta siis. Põsepuna karbil oli näha küll, et veits viltused servad olid, aga no mida Sa tahad. Kõik asjad maksid ka ainult 4€.

Pink passion. Ülimalt pigmenteeritud. Esimese proovimisega olin nagu roosapõskne kloun. Kui aga mõistlikus koguses panna, on ülimalt ilus. 

Peitekas medium/glow. Üsnagi perfect match tooni osas, katvus oli ka suht hea.

Kes ei tea, siis E.L.F (e Eyes Lips Face) on USA odavkosmeetika bränd, mis algselt oligi kuulus (just negatiivselt) oma hinna ja halva kvaliteedi poolest. Nüüd on aga nad kõrvale loonud ka Studio line’i, millel on pakendamine palju ilusam ning kvaliteet ka juppmaad parem. Maine on niiöelda siis tõusnud. Nt USAs regular line tooted maksavad 1$-3$ ning Studio line asjad kui õigesti mäletan, 3$-5$ vist. Tegemist siis sellise brändiga, millel põhimõtteliselt vaid online poed ning USAs vist ka Targetis müüakse ELFi. Ma ei ole kursis, kas mujal ka, kuid Targetis kindlasti. Varemalt sai USA lehelt ka Eestisse tellida, aga kuna me oleme võrdväärsed Narniaga ilmselt, siis nüüd tuleb meie kaup UKst. UK lehel jällegi on hinnad kallimad, kuna on mingil moel eraldiseisev üksus ja kogu kaup sinna tuleb USAst. Ega väga hull polegi, nagu ülal mainisin, siis odavamad Studio line asjad olid 4€, kallimad vist 6€. Ikkagi pole midagi hullu.

Kui kellelgi tekib huvi ja tahab ka midagi proovida, siis heameelega võtan kampa teid. Postikulu pole seal ka üldse mingi hull kirves, aga kambapeale ikka odavam.

Muidu oli täna superluks ilm. Pärast 3 pikka tööpäeva oli super mõnus Joeliga jalutada pakile järgi ja pilte teha. Nüüd õhtul käisin Bunny ja Noraga jalutamas ja no elumõnus.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: