Kui ma siin enne rääkisin, et mulle meeldib kui vannituba on korras, siis siin on meie riiulipealsest pildike. Ehksiis meie lõhnaõlid, mu meigikott ja mu tagasihoidlikud pintslikesed. Pintslipaki sain kätte neljapäeval (tellimuse esitasin teisipäeval veidi enne keskööd, muidu oleks saanud kolmapäeval kätte ilmselt). Tellisin 2 Ecotoolsi seti, millest kombineerisin kokku pintslid, mida ma ilmselt kasutaksin kõige rohkem ning see püstiseisev kabuki, mis ilmselt on mu kõige lemmikum. Odavad ning algajale küllalt head, pehmed ja loodussõbralikud. Just siis kui teed igapäevaselt endale meiki ja ei vaja veel professionaalseid pintsleid. Osade pintslite suurusega on seal veidi mööda pandud, aga samas jällegi meigipintslitel ongi mitu kasutusvõimalust, niiet oluliselt see midagi ei mõjuta. Veidi proovisin neid, kuna ma ei suutnud ära oodata lihtsalt, olgugi et esimese asjana peab alati uued pintslid puhtaks pesema. Nüüdseks on see kohustuslik samm ka juba astutud, pintslid on jõudnud ära kuivada ning võib rõõmsasti kasutama asuda.

Kuna nad on kahest eri setist, siis on nad ka erineva pikkusega. Mõlemal setil oli oma väike variant kuidas neid hoida. Ühel oli väike peegliga kotikese moodi brush roll ja teisel oli vähe suurem, peeglita. Seda suuremat saab kenasti kasutada, kui on vaja kaasa võtta pintslid kuskile. Kuna ma liiklen tihti Viimsi-Kakumäe-Pärnu vahet, siis ilmselgelt on see hea variant.

Plaanisin küll tellida endale ühe teise firma seti, kuid mõtlesin et kuna ma veel ei tee teistele meiki, siis ma võin nendega esialgu olla küll. Tulevikus tahan kindlasti jumestajakoolituse läbi teha, et tunnistus kätte saada. Ma kujutan ette, kui vähesed mu sõbrad tegelikult ka mu sellest väikesest huvist teavad, aga noh. Surprise! siis teistele. Kui kunagi meikarit vaja on, võite minu poole pöörduda :D Kui väga vaja, võite nüüd ka. Üht-teist ma siiski juba tean, olgugi et mu meigiarsenal pole veel teab mis suur.

Tegelikult nüüdseks on see vannitoapealne niipalju muutunud, et lisandunud on paar lõhnaõli, JOIK tooted ning pintslipotsik kolis magamistuppa!

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: